Szkoła tenisowa

TENNIS & SKI FAMILY

Szkoła tenisowa

TENNIS & SKI FAMILY

KONTAKT

O NAS

Jesteśmy szkołą tenisową obecną na rynku od 1997 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć doświadczenie potrzebne do nauczania i doskonalenia gry w tenisa, ale też propagowania aktywnego stylu życia i miłości do sportu.

Jesteśmy rodziną z bogatą przeszłością tenisową i wieloma cennymi doświadczeniami. Poprzez realizowane projekty promujemy zdrowy, tenisowy styl życia oraz aktywny wypoczynek dla dzieci jak i całych rodzin. Kreujemy nawyki zdrowego odżywiania, aktywnego spędzania czasu wolnego oraz dobrej zabawy. Szkolenie tenisowe dzieci i młodzieży oparte jest o program Polskiego Związku Tenisowego Tenis10 oraz o nasze osobiste doświadczenie w nauczaniu techniki oraz taktyki gry w tenisa.
Głównymi filarami naszej działalności są: prowadzenie profesjonalnej szkoły tenisa, organizacja obozów tenisowych w kraju i za granicą, półkolonii, turniejów tenisowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz innych formy aktywności fizycznej, jak weekendy rodzinne. Oprócz zajęć grupowych prowadzimy też treningi indywidualne dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.
Założycielem i głównym trenerem jest Marek Mlazga - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Turystyka i Rekreacja, trener tenisa, instruktor narciarstwa, nauczyciel wychowania fizycznego i oczywiście pasjonat sportu i aktywności fizycznej. Zaraża swoją pasją do tenisa kolejne pokolenia młodych ludzi oraz dorosłych, którzy poznają dopiero tę dyscyplinę. Pod jego okiem karierę zaczynała znaczna większość zawodników z Koszalina, profesjonalnie rywalizująca w turniejach rangi krajowej i międzynarodowej. Jesteśmy rodziną tenisową, która wzajemnie się uzupełnia i wspiera w działalności. Mamy za sobą kariery tenisowe jako zawodnicy, z sukcesami rywalizujący na arenie krajowej i międzynarodowej. My oraz wychowankowie naszej szkoły tenisowej jesteśmy medalistami mistrzostw Polski w kategoriach od skrzatów (do lat 12), aż do seniorów. Nie przeszkodziło to nam w zdobyciu wykształcenia wyższego w zakresie fizjoterapii, wychowania fizycznego i treningu motorycznego. Dzięki temu każdy członek naszej rodziny dokłada cegiełkę do kompleksowej oferty, którą proponujemy Klientom.

OFERTA I CENNIK

Prowadzimy grupowe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także lekcje indywidualne. Organizujemy turnieje, sparingi i wyjazdy.

OFERTA

GRUPOWE TRENINGI TENISOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Oferujemy udział w zajęciach tenisowych w małych grupach dostosowanych poziomem do każdego z uczestników. Zapewniamy sprzęt oraz szkolenie na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualną metodyką nauczania bazującą na programie Polskiego Związku Tenisowego Tenis10 oraz na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi.
GRUPOWE TRENINGI TENISOWE DLA DOROSŁYCH
Prowadzimy też grupowe szkolenie dla dorosłych oparte o program TennisExpres, którego celem jest jak najszybsze przekazanie umiejętności potrzebnych do samodzielnego rozgrywania wymian na korcie przez nowych adeptów.
INDYWIDUALNE LEKCJE TENISA
Treningi indywidualne prowadzone są dla osób w każdym wieku i dostosowane do każdego poziomu zaawansowania.
ORGANIZACJA TURNIEJÓW TENISOWYCH I SPARINGÓW
WYJAZDY
Zajmujemy się od wielu lat organizacją obozów tenisowo–sportowych dla dzieci i młodzieży.

W każde wakacje, od 2000 roku, prowadzimy wyjazdy, których dyscypliną przewodnią jest tenis. Uatrakcyjniamy je dodatkowo uprawianiem innych dyscyplin sportu m.in. siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, turystyki rowerowej, kajakowej, pieszych wypraw w góry i wszystkiego co kojarzy się z aktywnym spędzaniem czasu.

Współpracujemy z ośrodkami w Polsce oraz za granicą w zakresie stworzenia bazy do organizacji jak najatrakcyjniejszych obozów. Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów mają poczucie przynależności do jednej wielkiej rodziny. Dzięki temu zarażamy taką pasją kolejne pokolenia, przekazujemy wartości, które kształtują charaktery młodych ludzi na całe życie oraz jesteśmy świadkami tworzenia się wieloletnich przyjaźni.

CENNIK

Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży

100 zł /msc - 1 trening w tygodniu
200 zł /msc - 2 treningi w tygodniu
Lekcja indywidualna z trenerem

50 zł /godz + cena kortu
Zapewniamy sprzęt do gry oraz świetną zabawę
Cennik kortów tenisowych Baza Sport

60zł /godzinę

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

BAZA SPORTOWA

BAZA SPORT - UL. MORSKA 10, KOSZALIN
Świadczymy kompleksowe usługi tenisowe na terenie Koszalina. Mamy do dyspozycji ośrodek Baza Sport posiadający korty kryte z nowoczesną nawierzchnią przy ul. Morskiej 10 oraz 2 korty otwarte przy Politechnice Koszalińskiej ul. Racławicka 17.

Mamy do Państwa dyspozycji dwie hale tenisowe o nowoczesnej konstrukcji z drewna klejonego oraz zaplecze złożone z domku klubowego, salki treningowej, szatni i łazienek. Od teraz mogą się Państwo cieszyć grą w tenisa niezależnie od warunków atmosferycznych. Gwarantujemy wysoki poziom komfortu na halach zarówno zimą jak i latem.

Nawierzchnia kortów do gry zadowoli nawet najbardziej wymagających tenisistów dzięki zastosowaniu mączki syntetycznej Advatage Red Court.

Rozgrywanie meczów na powierzchni z luźnego kruszywa ułatwia stosowanie ślizgów, umożliwia kontrolę ruchu na całym obszarze kortu jednocześnie ograniczając wysiłek i obciążenie stawów i wiązadeł.
KORTY TENISOWE POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ PRZY UL. RACŁAWICKEJ 17
Dwa otwarte korty tenisowe z nawierzchnią z ceglanej mączki. Zaciszne położenie kortów gwarantuje kameralną atmosferę i czystą przyjemność z gry.

WYJAZDY SPORTOWE

Organizujemy wyjazdy sportowe w kraju i za granicą

AKTUALNOŚCI

Co nowego?

KONTAKT
Napisz do nas!
602 306 455
marek.mlazga@wp.pl
tennisandskifamily
KONTAKT
Napisz do nas!

602 306 455

marek.mlazga@wp.pl

tennisandskifamily