Wyjazdy narciarskie

TENNIS & SKI FAMILY

Wyjazdy narciarskie

TENNIS & SKI FAMILY

KONTAKT

O NAS

Organizujemy rodzinne wyjazdy zimowe, młodzieżowe obozy narciarsko-snowboardowe oraz inne formy wypoczynku w masywach górskich całej Europy.

Oferujemy wyjazdy przez cały czas trwania sezonu zimowego od listopada, aż do kwietnia! Zajmujemy się organizacją turystyki zimowej od 2000 roku. Zaczynaliśmy od kilkunastoosobowych obozów dla dzieci i młodzieży. Obecnie jesteśmy największą firmą na terenie Koszalina zarażającą miłością do białego szaleństwa coraz większą grupę ludzi.
Dzięki temu, że każdy członek naszej rodziny jest licencjonowanym instruktorem narciarstwa możemy zapewnić klientom profesjonalną opiekę podczas wyjazdów. Szkolimy na każdym poziomie zaawansowania i mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami w każdym wieku. Nasza oferta szkoleniowa w czasie wyjazdów obejmuje naukę stawiania pierwszych kroków na stoku zarówno u dzieci od lat 5, aż po dorosłych.
Prowadzimy szkolenia grupowe pozwalające na doskonalenie techniki oraz zajęcia indywidualne, w trakcie których szkolimy zgodnie z metodyką nauczania wytyczoną przez Polski Związek Narciarski oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować też własne metody pracy pozwalające na jak najszybsze umożliwienie bezpiecznego, samodzielnego przemierzania tras narciarskich. Sezon zazwyczaj rozpoczynamy pod koniec listopada lub na początku grudnia i poprzez wyjazd sylwestrowy i ferie zimowe, kończymy go wyjazdem w wysokie partie Alp w okolicy przełomu marca i kwietnia. Główną destynacją na jakiej się skupiamy, są Alpy. Jeździmy najczęściej do Austrii, Włoch, Szwajcarii i Francji. W naszej ofercie można też znaleźć wyjazdy w masywy górskie Polski i Czech. Dbamy o to, żeby każdego sezonu zabrać Was w nowe atrakcyjne miejsce, ale mamy też ulubione hotele, które odwiedzamy każdego sezonu. Bogata oferta hotelowa pozwala nam wpasować się w gusta wszystkich narciarzy. Zapraszamy do wspólnego odkrywania przyjemności jaką daje narciarstwo alpejskie!

WYJAZDY SPORTOWE

Organizujemy wyjazdy sportowe w kraju i za granicą

AKTUALNOŚCI

Co nowego?

KONTAKT
Napisz do nas!
marek.mlazga@wp.pl
tennisandskifamily
KONTAKT
Napisz do nas!

marek.mlazga@wp.pl

tennisandskifamily